Eskişehir taşımacılık

Eskişehir Taşımacılık Hizmeti

Eskişehir taşımacılık sektörü gibi rekabetin yüksek olduğu bir sektörde, hizmet vermeye başladığımız günden bu yana başarıyla gelebilen Çağan Tur, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, turizm taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir.   Şoförlü ve şoförsüz araç kiralama seçeneklerimiz, geniş araç filomuzda bulunun 4 kişilikten 46 kişiye kadar.

Devamı

Hakkımızda

Eskişehir'de personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe çalışmaya başladığımız günden bu yana, can taşımanın verdiği sorumluluğun bilincinde hareket etmek ilk gayemiz olmuştur. Geniş araç filomuz, her bütçeye uygun kiralama seçeneklerimiz, uzun ve kalabalık yolculuklar için şoförlü otobüs ve minibüs kiralama hizmetimiz Eskişehir taşımacılık sektöründe bilinir hale.

Devamı

Sempozyum Taşımacılığı

Çağan Tur, Eskişehir taşımacılık firması olarak şehir içinde veya şehir dışında gerçekleşecek sempozyumlara transferi gerçekleştirmektedir.   Firma olarak veya bireysel olarak katılımlarda organize olmuş grupların istenilen noktadan sempozyum alanına güvenli ve konforlu bir şekilde taşınması için iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.   Çağan Tur İletişim.

Devamı